Hodinky Garmin fenix3 Sapphire HR RUN

Opravdu chytré hodinky bez kompromisů s hrudním pásem HR RUN
* GPS/GLONASS, výškoměr, barometr, kompas, teploměr
* Bluetooth® (SMS,hovory, emaily..) - nově funguje společně s ANT+
* Barevný Chroma displej
* Multisportovní hodinky (lyže, běh, plavání, kolo, navigace)
* Regenerační asistent
* Výpočet VO2 max
* WiFi pro připojení hodinek k internetu (aktualizace, odesílání dat)
* Podpora Connect IQ
* Safírové sklíčko
* Ocelový řemínek
* Balení obsahuje snímač tepu HR Run Premium

Garmin fénix® 3 jsou nekompromisní GPS sportovní hodinky určené pro náročné sportovce a outdorové dobrodruhy.Fénix 3 jsou vybaveny pokročilými senzory, vysocecitlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO™anténou umístěnou kolem barevného Chroma displeje. Nechybí zde ani multi-sportovní tréninkové funkce,dynamika běhu, vyhodnocení plaveckých tréninků, výpočet VO2 max, navigační funkce, kompas, barometr nebomonitor denní aktivity. V režimu Smart hodinek Fénix 3 vydrží až 6 týdnů na jedno nabití akumulátoru.

Monitor denní aktivity
Stejně jako fitness náramek Garmin vívofit nabízí hodinky Fénix 3 možnost sledování celodenníchaktivit. Je možné stanovit cílový počet kroků na den, sledovat ušlou vzdálenost + počet kroků, zobrazitspálené kalorie a to včetně těch pasivních. Při delším sezení nebo jiné nečinosti Vás hodinky upozornízprávou na displeji, že je na čase vstát a projít se. Na webovém rozhraní Garmin Connect je poté možnostpodrobného vyhodnocení a porovnání Vašich výkonů např. s kamarády. Nevýhodou oproti náramku vívifit jenutnost nabíjení akumulátoru hodinek po několika týdnech (vívofit vydrží 1rok bez nabití)

Vzhled a konstrukce hodinek
Oproti předchozí generaci nabízí Fenix 3 1,2" velký, kruhový, barevný displej s rozlišením 218x 218 pixelů. Narozdíl od jiných chytrých hodinek na trhu displej nezhasíná a vyniká dokonalou čitelnostína slunci. V základní verzi jsou hodinky o dvacet gramů lehčí než předchozí generace Fenix 2 a znatelnětenčí.

Tréninkové funkce
Hodinky Fenix 3 jsou jedny z nejlépe vybavených hodinek současnosti a nabízí širokou škálu tréninkovýchfunkcí. Jedná se o různá nastavení alarmů na srdeční tep, tempo běhu, ryhlost, vzdálenost, výkon. V hodinkáchje buď možné nastavit jednoduchý intervalový trénink a nebo za pomocí počítače složitý s různě dlouhýmiintervaly nebo různými alarmy. Je možné také využít předpřipravené tréninkové plány pro běh nebo jízduna kole. Pro jednotlivé sporty je možné přizpůsobit nastavení hodinek včetně zobrazovaných informací nadispleji. Ve spojení se snímačem tepu Vám hodinky po každé aktivitě doporučí dobu potřebnou k regeneraciorganismu, po každém běhu delším než 10 minut vypočtou hodnotu VO2 max a zhodnotí s jakým výsledkem byjste zaběhli vzdálenost: 5km, 10km, půlmaraton a maraton.

Podpora Connect IQ
otevřená platforma pro nositelnou elektroniku umožňující vývojářům programovat aplikace pro novétypy hodinek Garmin (alternativní vzhledy obrazovek, tréninkové programy, podpora pro další příslušenství..)

Plavání a lyžování
Garmin Fenix 3 je shopen díky vestavěným čidlům a vysoké odolnosti měřit i plavecké tréninkya to buď pod širým nebem (vyuřívá se GPS) nebo v plaveckém bazénu (je nutné zadat jeho délku). V bazénuhodinky měří uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání, počet záběrů a rozpoznají plaveckýstyl pro každou délku bazénu. Lze nastavit i alarm na uplavanou vzdálenost nebo započítat uplavané bazénykdy se při tréninku nepoužívají ruce a plave se jen za pomocí nohou.
Pro příznivce zimních sportů nabízí Fenix 3 funkce běžeckého a sjezdového lyžování. Díky vestavěnému barometruhodinky rozpoznají kdy lyžujete a kdy se pohybujete na vleku nebo na lanovce. Díky tomu získáváte informaceo skutečně najetých kilometrech na svahu, celkovém sestupu, času, maximální a průměrné rychlosti.

Outdoorové využití
Hodinky jsou vybaveny 3-osým elektromagnetickým kompasem, barometrickým výškoměrem, vysocecitlivýmGPS, krokoměrem a vestavěným teploměrem. Se zapnutým GPS se výdrž hodinek pohybuje od 16 do 50 ti hodin(záleží na nastavené intenzitě ukládání bodů pomocí GPS). Při změně okolního tlaku jsou hodinky schopnyupozornit na přicházející bouřku. Pokud chcete skutečně přesně měřit okolní teplotu v průběhu Vašich outdoorovýchaktivit tak doporučujeme používat externí teplotní čidlo u kterého nedochází k ovlivňování teplotou Vašehotěla.

Bezdrátová konektivita
Bluetooth
Fenix 3 je vybaven možností připojit se k chytrým mobilním telefonům (Android, iOS) pomocí BluetoothLowEnergy přenosu. Hodinky jsou poté schopny zobrazovat notifikace telefonu (SMS, emaily, hovory) neboaplikací (info o aktualizacích apod.). Propojení s mobilním telefonem využívá i automatické odesílánítréninkových záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-linesledování pozice běžce na trati.

Wi-Fi
Díky vestavěné Wi-Fi jsou hodinky schopny odeslat data o tréninku nebo aktualizovat softwarebez nutnosti zapínat počítač nebo mobilní telefon.

ANT+
Bezdrátový standard používaný hlavně pro připojení fitness příslušenství jako např.: Snímač tepu,snímač kadence, snímač otáček kola, krokoměr, měřič výkonu, teplotní čidlo

Garmin Connect
Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami FENIX 3. Službu Garmin Connect využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

Produktové číslo: 
PI-010-01338-26
Záruka: 
24 měsíců
17 490,00 Kč / ks s DPH
14 454,54 Kč / ks bez DPH
Dodání do dnů

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Prodejna

777 567 821
Fáblovka 560
533 52 Pardubice-Staré Hradiště
X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu