Doprava a platební podmínky

Způsob doručení

  • přepraní společnosti PPL a Top Trans
  • osobní odběr v prodejně
  • lodní motory, čluny, lodě, přepravní vleky - doručení po vzájemné dohodě, nejlépe osobní odběr

Termín dodání:

Položky sortimentu skladem: u objednávek přijatých do 12. hodiny je zboží je odesláno ještě tentýž pracovní den, tzn. u zákazníka bude nejčastěji do 24 hodin od objednání (pouze pracovní dny). 
Ostatní položky: dle individuální dohody s obchodníkem firmy (tel.:)

Cena manipulace a balné: 

Cena: 150,- Kč včetně DPH, platí pro jednu zásilku, nezávisle na počtu kusů a hmotnosti zboží, zásilka balená v krabici (krabicích). Platí pro ČR, cena zásilky do zahraniční je dle individuální dohody s obchodníkem firmy.
U produktů velkých rozměrů a hmotnosti (laminátové lodě, hliníkové čluny, vodní skútry, velké nafukovací čluny a motory) je cena dopravy dle individuální dohody.  

Způsob platby:

Platby je možno uskutečnit: předem na účet nebo zboží zašleme na dobírku. 
V případě platby bankovním převodem Vám do 24 hodin po odeslání objednávky zašleme číslo bankovního účtu, variabilní symbol a částku. Jakmile bude tato připsána na náš účet, bude zboží vyexpedováno.
V případě platby dobírkou platíte zboží v hotovosti při předání zásilky, cena dobírky je + 50,- Kč včetně DPH.

Vrácení zboží:

Tento internetový obchod se řídí zákonem č.367/2000Sb ze 14. září 2000, kterým byla do Občanského zákoníku 40/1964Sb implementována evropská směrnice o uzavírání smluv na dálku 97/7/ES. Akceptuje zákonné právo na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od doručení objednaného zboží, čistého, nepoškozeného a v původním obalu.

Prodejna

777 567 821
Fáblovka 560
533 52 Pardubice-Staré Hradiště
X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu