Novinka NEXT 290 SH

 NEXT 290 SH

Další novinkou lodí  ze  Soverata,  Ranieri International  je Next 290 SH.  Jedná se o  očekávánou loď, a to zejména těmi, kteří se zaměřili na agilnější loď,  cenově dostupnější, ale stejně útulnou, pohodlnou  jakou je větší NEXT 370SH.

Ranieri NEXT 290 SH, devět metrů pohodlí
Dispozice paluby Ranieri NEXT 290 SH poskytuje velkou terasu na přídi, která je olemována nerezovým zábradlím  může být využíta jako lehátko díky polštářům, které se rozkládájí před řídící konzolí. Kotva a naviják je zcela skryty  pod předním můstkem pro snadné vystupování z lodě přes příď... Palubní deska je jistě jedním z charakteristických rysů lodi a má vynikající konstrukci s  prvky  prošívané přístrojové desky. Dvojité sedadlo řidiče a řidiče s možností volby sedět nebo stát . Jako obvykle obsahuje centrální prvek také varnou desku a umyvadlo, přičemž ledničku skrývají  dřevěné dveře. Na zádi se nachází jídelní stolek a čalouněná lavice ve tvaru písmene L s druhým složitelným sedákem na levé stěně. Přístup k moři je zaručen dvěma velkými plochami s teleskopickým žebříkem po stranách kokpitu. Motorizace  - loď NEXT 290 SH je možno osadit jedním motorem s min výkonem 350 hp, nebo dvěma motory s  max . výkonem 600 Hp.

Využití prostoru v podpalubí  je opravdu příkladné a  uspořádání velmi elegantní. Dvojitá jídelna, která je přestavitelná na manželskou postel, má možnost uzavřít tuto oblast posuvnými dveřmi. Centrální prostor umožňuje instalaci kuchyňského koutu a nabízí velké množství úložných prostor - skříněk. Druhá ložnice s dvoulůžkem  je umístěna v podpalubí pod kokpitem.  NEXT 290 SH je ideální lodí pro víkendové, nebo několikadenní plavby.

Next 290 SH

Prodejna

777 567 821
Fáblovka 560
533 52 Pardubice-Staré Hradiště
X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu