Člun nafukovací Zodiac N-Zo 760 NEO/HYP bílo-šedý

  • Novinka roku 2012, pro rok 2015 v novém barevném provedení, nafukovací člun s vysokým laminátovým trupem. Elegantní, prostorný a komfortní, s bohatou výbavou a možnostmi dovybavení. To nejlepší co Zodiac nabízí.
  • Čluny ZODIAC N-ZO kombinují vlastnosti a výhody nafukovacích člunů s kajutovými loděmi, mají výborné jízdní vlastnosti, jsou stabilní, bezpečné, pohodlné a dynamické.
Produktové číslo: 
Z-14153
Záruka: 
24 měsíců
1 447 000,00 Kč / ks s DPH
1 195 867,77 Kč / ks bez DPH
Dodání do dnů
Možnost financování zboží od 10 000 Kč
Technická data  
Průměr 6mm
Délka 50m
Materiál polyetylen

Standardní výbava

  • kompletní konzole řízení, posilovač řízení, vestavěná nádrž 240 L s palivoměrem, přední sluneční paluba, úložné prostory, místnost v řídící konzoli, navigační světla, LED osvětlení paluby, rohatinky a zavěšovací oka, stojan pro lyžování, outorové čerpadlo, prostorné zadní sezení, piknikový stůl, kotva se schránkou, koberce, koupací plošina se žebříkem, sada na opravy, pádla.

 

Nadstandardní výbava

 

  • přední a zadní sluneční paluba, sada umyvadlo sprcha s 80 L nádrží, GPS, hloubkoměr, Fusion sound systém, další reproduktory, plynový vařič, lednička, výkonná elektrická pumpa, manometr, eil. kotevní naviják, piknikový stůl, podlaha syntetický teak, stříška Bimini, perseniky. 

(uvedené údaje se mohou lišit od aktuální nabídky výrobce)

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Prodejna

777 567 821
Fáblovka 560
533 52 Pardubice-Staré Hradiště
X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu